Takie piękne mamy stropy!

Kończymy prace nad stropami Nowej Podklasztornej. Użyliśmy żelbetowych stropów typu filigran, które składają się z płyt betonowych z częściowo już ułożonym zbrojeniem wykonanych dla nas według indywidualnego projektu przez firmę Leier. Obecnie montujemy je na ścianach i podporach montażowych przy użyciu dźwigu, zbroimy wieńce oraz układamy dodatkowe zbrojenie górne. Całość zalejemy jeszcze warstwą nadbetonu i uzyskamy gotowe stropy.

Kończymy fundamenty!!

Dysperbit w akcji, czyli hydroizolacja już położona. Dyspresyjna hydroizolacja oparta na masie asfaltowo-kauczukowej tworzy bardzo elastyczną powłokę, która wyróżnia się odpornością na działanie wody i zmienną temperaturę. Po weekendzie zasypujemy i wylewamy beton – „poziom zero” będzie gotowy!!!

Szalowanie fundamentów wykonane.

Ławy fundamentowe budynków już zaszalowane tradycyjnymi szalunkami z drewnianych desek. Obecne w uprzednio przygotowane deskowania wylewamy markową mieszanką betonową dostarczaną nam przez firmę Dickerhoff. Praca wre!

Kopiemy ostro!

Wykopy pod fundamenty naszej inwestycji idą pełną parą. Grunt jest przyjaźniejszy niż wstępnie szacowaliśmy, więc walka ze skałami idzie wyjątkowo sprawnie. Nowa Podklasztorna już niedługo zacznie piąć się w górę!!!

Budowa rusza jeszcze w Kwietniu!

Wszystko postępuje zgodnie z planem. Dumnie donosimy, iż budowa Nowej Podklasztornej ruszy jeszcze w tym miesiącu! Nasze ekipy już szykują się do ciężkiej pracy i wznoszenia pierwszego z naszych nowoczesnych, energooszczędnych osiedli. Zarówno ten, jak i każdy kolejny projekt będzie dla nas wyzwaniem i dołożymy wszelkich starań aby oferowane przez nas mieszkania oraz domy zapewniały klientom maksymalny komfort i bezpieczeństwo.


Strona www już jest!

Rusza oficjalna strona totwojemiejsce.pl  Znajdziecie tu aktualności i informacje o wszystkich naszych deweloperskich realizacjach. Dołożyliśmy starań, aby nasza internetowa wizytówka stała na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że jest na tyle intuicyjnie, przejrzyście i nowocześnie, że będą Państwo mieli ochotę do nas wracać. Czujcie się jak w domu i do zobaczenia! 

SVG Modal background
Close