O nas

To Twoje Miejsce sp. z o. o. sp k. jest firmą deweloperską, która swoją działalność rozpoczęła w Kielcach, zajmując się projektowaniem, budową i sprzedażą nowych, bezczynszowych domów i mieszkań w zabudowie szeregowej. Nasza nowoczesna organizacja pracy oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii dają gwarancję, iż budowane przez nas domy posiadają bardzo wysoki standard i spełniają najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Wszyscy klienci, którzy oczekują pomocy przy załatwianiu formalności związanych z finansowaniem inwestycji mogą liczyć na pracowników naszej firmy. Inwestycje wykonane pod marką „To Twoje Miejsce” są bezpieczne, w szczególności dzięki realizacji projektów w oparciu o własne finansowanie i zabezpieczenie ich mieszkaniowymi rachunkami powierniczymi.

Co nas wyróżnia?
Innowacyjne
rozwiązania
Nowoczesna
architektura
Prestiżowe
lokalizacje
Dlaczego warto nam zaufać?

Od początku naszej działalności pracujemy na opinię firmy, która jest w stanie podjąć się różnych wyzwań, gwarantując przy tym najwyższą jakość wykonania i kontrolę kosztów. Dokładamy starań, aby wybudowane przez nas obiekty były nie tylko funkcjonalne, ale też znakomicie wpisywały się w tkankę miasta. Równie ważna jest satysfakcja naszych Klientów ze współpracy z nami na każdym etapie, począwszy od podpisania umowy, aż do okresu rękojmi, dlatego dbamy o to, aby proces przekazywania inwestycji odbywał się w komfortowej dla obu stron atmosferze i z zachowaniem wszelkich niezbędnych formalności. W razie potrzeby, służymy fachową radą i pomocą.