Informacje02

Nowa Podklasztorna to starannie zaprojektowane osiedle domów i mieszkań w zabudowie szeregowej. Powierzchnie zostały zróżnicowane tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie idealną propozycję. Zamknięte osiedle, idealna lokalizacja, przydomowe ogródki czy miejsca parkingowe to atuty naszej inwestycji. Nie sposób również nie wspomnieć o najnowocześniejszych technologiach zastosowanych przy budowie osiedla oraz urządzeniach typu pompa ciepła czy rekuperacja dbających o środowisko i bardzo niskie koszty eksploatacji domu.


Nowoczesna architektura
Nowoczesna architektura
Sąsiedztwo natury
Sąsiedztwo natury
Garaż w cenie domu
Miejsce postojowe
Ekologiczny i oszczędny dom
Ekologiczny i oszczędny dom

Inwestycja przeznaczona jest głównie dla osób stawiających na wygodę i atrakcyjną lokalizację. Na uwagę zasługuje bliskość terenów zielonych. W okolicy nie brakuje tras rowerowych, przystanków autobusowych, szkół czy przedszkoli. Stawiamy na nowoczesną architekturę, optymalnie rozplanowane wnętrza z możliwością ich personalizacji oraz zapierające dech w piersi widoki na miasto i okolicę, które można podziwiać przez duże przeszklenia znajdujące się w budynku.

Nowa Podklasztorna będzie osiedlem zamkniętym a wjazd odbywać się będzie przez zautomatyzowaną bramę. Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla będą mogli zaparkować swoje pojazdy na przygotowanych miejscach postojowych. Domy szeregowe posiadają indywidualne garaże z bezpośrednim wejściem do części mieszkalnej budynku. Niewątpliwym atutem zabudowy szeregowej są zewnętrzne przydomowe ogródki. 

Nowoczesne technologie
Oszczędne ogrzewanie dzięki pompie ciepła
Czyste powietrze dzięki rekuperacji
Termin ukończenia
II kwartał
2020
Powierzchnie
MIESZKANIA: 46 i 80 m2
DOMY: 128 m2

ul. Podklasztorna 58
Kielce
W OKOLICY

Taras widokowy Karczówka, Klasztor
Ogród botaniczny Geopark, Pasaż Świętokrzyski, Biedronka,
Szkoła, Przedszkole, Apteki, Szpital

Lokalizacja